Toimus Vilistlaskogu kevadine (katuse)koosolek

Suur tänu kõigile, kes 19. mail 2014 toimunud katusekoosolekul osalesid ja seda korraldada aitasid. Ilm oli suurepärane ja küündis pea soojusrekordini.

Ülimalt äge spordihoone katuseterrass sai väga mõnusas olemises sisse õnnistatud ning uued ja veelgi paremad mõtted vilistlaskogu edasiseks tegevuseks on nüüd paika loksutatud. Kohal oli ca 60 vilistlast ning juttu jätkus kauemaks.

Millest räägiti?

  • Vilistlaskogu järjepidevuse tagamiseks peaks vilistlaste kokkutulek olema kindlasti igal aastal. Sama teeb näiteks väga hästi väljakujunenud vilistlastraditsioonidega Tallinna Reaalkool. Seega otsustati, et kohtume iga sügis (september/oktoober) ja püüame alati ühendada kokkutuleku kooli sügiskontserdiga.
  • 2015 sügisel täitub koolil 75. tegutsemisaasta. Direktori sõnul on plaane palju, millest peamistena tõi ta välja vilistlasnädala ja juubeliaasta vilistlaspeo ja -kokkutuleku korraldamise. Üritus toimuks traditsiooniliselt nii päevases kui õhtuses osas ning juubeli puhul täielikult koolimajas (sh pidu).
  • Vilistlaste kontaktid. Selleks, et vilistlaskogu andmebaas saaks kasvada, palume kõiki vilistlasti endast märku andma aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kuna peamine suhtlus (üritustest teavitamine jmt) toimub meili teel, siis täiesti piisab vaid meiliaadressist. Ja saatke nii enda kui oma sõprade andmed, sest seda vingemad saavad tulevikus meie üritused olema.
  • Kooli juubeliks valmib ajaloo töögrupil kooli ajaloo raamat. Raamatusse oodatakse lahedaid meenutusi/lugusid kooliajast. Ajaloo töögrupp ootab kontaktivõttu aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Kool tahab järjest enam tuua ka vilistlasi kooli rääkima, et suunata õpilasi huvitavate valikuteni nii hariduse kui järgneva ameti valikul. Kõik vihjed on oodatud aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aitäh kõigile veelkord ja kohtumiseni peatselt! 

Vilistlaskogu eestseisus
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.