Andmebaas

Vilistlaste andmebaas - “Connect-Collaborate-Prosper”

Neid, kes on omandanud teadmisi Hariduse tänaval või Vabaduse väljakul on päris palju. Tegu on väga mitmekülgse seltskonnaga, mis ühendab endas nii kunstnikke ja füüsikuid kui ka sportlasi ja poliitikuid. Oleme kõik väga erinevad, kuid kanname endas siiski 7.KK/TIKi väärtushinnanguid ning töökultuuri.

Ühise eesmärgi nimel tegutseva meeskonna potentsiaal on teatavasti suurem kui meeskonda kuuluvatel indiviididel kokku. Seda on mõistnud maailma tippülikoolid Harvard ja Princeton, kelle vilistlastel on sadu ühiseid traditsioone ja üritusi, mille kaudu ollakse kursis ning toetatakse nii kooli kui teiste vilistlaste töid ja tegemisi.

Baltikumi juhtival Stockholmi Kõrgemal Majanduskoolil Riias (SSE Riga) on privaatne veebikeskkond, mis annab vilistlasele ülevaate koolis toimuvast, sisaldab andmebaasi kõigi kontaktandmete ja tegevusvaldkondadega ning hõlmab endas ka erialast tööturgu.

Valehäbi tundmata võib öelda, et meie kooli on lõpetanud tuhandeid helge peaga edumeelseid inimesi, kes on oma valdkonna praegused või tulevased tipptegijad.

Samas tunneme potentsiaalsetest mentoritest, sponsoritest või kollegidest ainult väikest osa.

Sarnaselt SSE Riga veebikeskonnaga on valmimas ka meie kooli andmebaas, mille vajalikkust võib kokku võtta väljendiga “Connect-Collaborate-Prosper”.

Infos ja suhtluses peitub jõud. Liitu vilistlaste andmebaasiga, sest siis jõuab abi nendeni, kes seda väärt on!

Lisainfo:
Hando Jaksi ja Simon Renno
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.