TIK / 7KK Vilistlaste päev 2013

Toimus suurejooneline VILISTLASTE PÄEV

14. septembril 2013 leidis aset Tallinna 7. Keskkooli/Tallinna Inglise Kolledži VILISTLASTE PÄEV. Tegemist jagus terveks päevaks. Alustuseks olid avatud mõlemad koolimajad, kus huvilised said vanu tuttavaid radu mööda uudistamas käia. Seejärel algasid tunnid. Oli suur rõõm, et mitmed legendaarsed õpetajad soostusid vilistlastele tunde andma ja nii sai igaüks end meelepärasesse tundi registreerida. Valik oli lai - inglise keel, füüsika, ajalugu, saksa keel, geograafia, saksa keel jpt. Sai nii nalja kui närvikõdi.

Hariduse tänava majas oli kohal Hr. Leesi isiklikult. Ringkäiku juhtis õpetaja Renel ja avatud olid ruumid, kuhu omal ajal igaüks niisama sisse ei saanud.

Kella 18.00ks olid kõik vilistlased oodatud Nokia Kontserdimajja, kus toimus traditsiooniline Tallinna Inglise Kolledži sügiskontsert. Laval olid kooli lapsed, lapsevanemad ja vilistlased ja kontsert pakkus nauditava ja meeldejääva elamuse.

Õhtune programm toimus klubis Amigo. Melomaanidest vilistlased mängisid eri kümnendite muusikat, sai vanu sõpru kohata ja nendega fotoseina taustal pildile jääda.

Kokku osales vilistlaste päeval üle 350 inimese, esindatud olid pea kõik lennud, kuni 50ndate alguseni välja.

Järgmine suur ja suurejooneline vilistlaste kokkutulek toimub kooli 85. aastapäeval - 2015. aasta sügisel. Seniks aga hoidke silmad lahti nii meie kodulehel kui Facebook'is, sest kindlasti kohtume ja koguneme ka vahepealsel ajal.

Kohtumiseni!

Vilistlaskogu eestseisus

Tallinna Inglise Kolledž

Tallinna 7. Keskkool

TIK Sügiskontsert vol.3 (Nokia Kontserdimaja)

Vilistlaste pidu ööklubis Amigo

Amigo fotonurk (fotograaf: Kertin Vasser)